Przegląd Internetu - Sprawdzamy Stron www

Wyszukaj stronę:

 • Torsystem

  Torsystem


  Dolnośląska firma Torsystem jest przedsiębiorstwem, którego kapitał jest w pełni rodzimy. Firma działa nieprzerwanie od blisko 20 lat.
  Oprócz aktywnej produkcji i sprzedaży swoich produktów, Torsystem jest autoryzowanym prze...

  Dodano: 27 11 2018
  WWW: torsystem.com.pl
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 2
 • World Eko

  World Eko


  World Eko daje możliwość zainstalowania na swojej działce ekologicznych rozwiązań i wysoce zaawansowanych technologii. Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki i opiera się na dwóch głównych filarach: przydomowych oczyszczaln...

  Dodano: 16 11 2018
  WWW: www.worldeko.pl
  Wyświetleń: 27
  Wejść: 1
 • Dodano: 06 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 105
 • Łączny CTR: 3.81%

Prywatna praktyka lekarska Jerzy Kochański to lekarz profesjonalista zajmujący się badaniem EEG (elektroencefalografia) na terenie Wrocławia u dzieci, jak i dorosłych.
Jerzy Kochański posiada obszerną wiedzę na temat zaburzeń EEG, dzięki czemu sprawnie definiuje rodzaj zaburzenia i prowadzi odpowiednią dokumentacje pacjenta.
Pracownia elektroencefalografii została wyposażona w odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia badania, a system ELMIKO Digi Track EEG pozwala na rejestrację badania w technice komputerowej. Centrum Medyczne oferuje ponadto wykonanie badania poza kliniką, oferując dojazd do badanego pacjenta.
Badanie EEG służy do oceny pracy mózgu i zaleca się wykonywać je przy podejrzeniu padaczki, najczęściej u dzieci i noworodków, jak również do diagnostyki u osób dorosłych.
Do przeprowadzenia badania EEG powinny nas skłonić takie zaburzenia jak:
- problemy ze snem
- kłopoty z koncentracją i pamięcią
- omdlenia
- nadpobudliwość
Aby skorzystać z badania należy się dokonać rejestracji pacjenta oraz podać rodzaj w jakim ma zostać wykonane badanie: w czuwaniu, we śnie czy po deprywacji snu.

Przejdź do: Badania EEG we Wrocławiu

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Badania EEG we Wrocławiu
Badania EEG we Wrocławiu
 • Ocena:

  Ocena: 5.0/10 (1 głos)

 • Województwo: Dolnośląskie