Przegląd Internetu - Sprawdzamy Stron www

Wyszukaj stronę:

 • Giganciprogramowania.edu.pl - programowanie dla dzieci

  Giganciprogramowania.edu.pl - programowanie dla dzieci


  Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się programować to wybranie naszej szkoły będzie bardzo korzystne i będzie sprawdzało się świetnie. Oferowane przez nas zajęcia z programowania dla dzieci w Bydgoszczy są prowadzone przez ...

  Dodano: 07 01 2019
  WWW: www.giganciprogramowania.edu.pl
  Wyświetleń: 25
  Wejść: 1
 • Hurtownia odzieży Lema

  Hurtownia odzieży Lema


  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą internetowej hurtowni odzieży Lema. Bogaty wybór różnorodnych elementów garderoby pozwala na stworzenie asortymentu, który zadowoli każdą klientkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtow...

  Dodano: 01 02 2019
  WWW: lema24.pl
  Wyświetleń: 46
  Wejść: 3
 • Opakowania i pojemniki jednorazowe dla gastronomii

  Opakowania i pojemniki jednorazowe dla gastronomii


  Szukasz sklepu, w którym będziesz mógł kupić różne akcesoria na imprezę? Zajrzyj na naszą stronę Opakowania Na Wynos, gdzie znajdziesz m. in. kubeczki do kawy, herbaty i zimnych napojów, talerzyki jednorazowe oraz tacki do ciast i...

  Dodano: 01 02 2019
  WWW: www.opakowanianawynos.pl
  Wyświetleń: 31
  Wejść: 0
 • Dodano: 06 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 5
 • Wyświetleń tej strony: 141
 • Łączny CTR: 3.55%

Prywatna praktyka lekarska Jerzy Kochański to lekarz profesjonalista zajmujący się badaniem EEG (elektroencefalografia) na terenie Wrocławia u dzieci, jak i dorosłych.
Jerzy Kochański posiada obszerną wiedzę na temat zaburzeń EEG, dzięki czemu sprawnie definiuje rodzaj zaburzenia i prowadzi odpowiednią dokumentacje pacjenta.
Pracownia elektroencefalografii została wyposażona w odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia badania, a system ELMIKO Digi Track EEG pozwala na rejestrację badania w technice komputerowej. Centrum Medyczne oferuje ponadto wykonanie badania poza kliniką, oferując dojazd do badanego pacjenta.
Badanie EEG służy do oceny pracy mózgu i zaleca się wykonywać je przy podejrzeniu padaczki, najczęściej u dzieci i noworodków, jak również do diagnostyki u osób dorosłych.
Do przeprowadzenia badania EEG powinny nas skłonić takie zaburzenia jak:
- problemy ze snem
- kłopoty z koncentracją i pamięcią
- omdlenia
- nadpobudliwość
Aby skorzystać z badania należy się dokonać rejestracji pacjenta oraz podać rodzaj w jakim ma zostać wykonane badanie: w czuwaniu, we śnie czy po deprywacji snu.

Przejdź do: Badania EEG we Wrocławiu

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Badania EEG we Wrocławiu
Badania EEG we Wrocławiu
 • Ocena:

  Ocena: 3.0/10 (2 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie