Przegląd Internetu - Sprawdzamy Stron www

Wyszukaj stronę:

 • Odtrucie alkoholowe Sopot

  Odtrucie alkoholowe Sopot


  Jeśli uważasz, że w Twojej sytuacji konieczny jest detoks alkoholowy, czas na zapoznanie się z naszą ofertą. Warto też od razu podkreślić, jaki jest wpływ kroplówki na kaca — kroplówka na kaca błyskawicznie uzupełnia braki wody, e...

  Dodano: 02 11 2018
  WWW: ivdrip.pl
  Wyświetleń: 7
  Wejść: 1
 • Szlifowanie Płaszczyzn Poznań

  Szlifowanie Płaszczyzn Poznań


  Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania profesjonalnej firmy działającej w branży usług cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, składający się z nowoczesny i niezwykle precyzyjnych centr obróbc...

  Dodano: 19 10 2018
  WWW: www.wrochmet.pl
  Wyświetleń: 5
  Wejść: 0
 • Badania EEG we Wrocławiu

  Badania EEG we Wrocławiu


  Prywatna praktyka lekarska Jerzy Kochański to lekarz profesjonalista zajmujący się badaniem EEG (elektroencefalografia) na terenie Wrocławia u dzieci, jak i dorosłych.
  Jerzy Kochański posiada obszerną wiedzę na temat zaburze...

  Dodano: 06 11 2018
  WWW: kochanski.biz.pl
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 2
 • Dodano: 06 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 2
 • Wyświetleń tej strony: 23
 • Łączny CTR: 8.7%

Prywatna praktyka lekarska Jerzy Kochański to lekarz profesjonalista zajmujący się badaniem EEG (elektroencefalografia) na terenie Wrocławia u dzieci, jak i dorosłych.
Jerzy Kochański posiada obszerną wiedzę na temat zaburzeń EEG, dzięki czemu sprawnie definiuje rodzaj zaburzenia i prowadzi odpowiednią dokumentacje pacjenta.
Pracownia elektroencefalografii została wyposażona w odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia badania, a system ELMIKO Digi Track EEG pozwala na rejestrację badania w technice komputerowej. Centrum Medyczne oferuje ponadto wykonanie badania poza kliniką, oferując dojazd do badanego pacjenta.
Badanie EEG służy do oceny pracy mózgu i zaleca się wykonywać je przy podejrzeniu padaczki, najczęściej u dzieci i noworodków, jak również do diagnostyki u osób dorosłych.
Do przeprowadzenia badania EEG powinny nas skłonić takie zaburzenia jak:
- problemy ze snem
- kłopoty z koncentracją i pamięcią
- omdlenia
- nadpobudliwość
Aby skorzystać z badania należy się dokonać rejestracji pacjenta oraz podać rodzaj w jakim ma zostać wykonane badanie: w czuwaniu, we śnie czy po deprywacji snu.

Przejdź do: Badania EEG we Wrocławiu

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Badania EEG we Wrocławiu
Badania EEG we Wrocławiu
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie